Новини

Тамаш Хак-Ковач: У 2017 році в банківському секторі реформи тривали

Голова Правління АТ «ОТП Банку» Тамаш Хак-Ковач заявив: «Незважаючи на прогрес з точки зору макроекономічної стабілізації та підвищення рейтингу України зі зміною прогнозу на позитивний, в контексті відновлення економіки говорити про прориви не доводиться. У 2017 році на тлі більш-менш стабільної політичної ситуації в країні та стабільності на фінансових ринках, економіка поступово зростала, але темпи її зростання дуже повільні в порівнянні з падінням, яке ми спостерігали в 2014-2015 роках.

Мені пощастило працювати в тій сфері, в якій після 2013 року пройшли найбільш масштабні реформи, чого не скажеш про інші галузі. У 2017 році в банківському секторі реформи тривали. Серед найбільш важливих – очищення банківської системи, створення банківського регулятора європейського зразка, впровадження нової грошово-кредитної політики».

Нагадаємо, що тепер банківський капітал структури повинен становити не менше 200 мільйонів гривень, а через рік – 300 мільйонів гривень.

Крім цього, банківський бізнес стає все більш технологічним і вимагає істотних інвестицій в інновації (прим.– ред.).

Цікаво знати, що за статистичними даними очищення українського банківського сегмента зафіксувало, що 90 банківських установ припинили свою роботу.

Після так званого «банкопаду» в Україні працює 82 банки. Природно, що змінився за результатами роботи і рейтинг банків.

Зараз основним акцентом в роботі українських банків є стабільна робота, якісне обслуговування клієнтів …

Довідково. «ОТП банк» – заснований 1998 році, лідер найбільших фінансових інститутів в Центральній і Східній Європі, надає повний спектр банківських послуг.

Раніше ми повідомляли, про результати розслідування фахівців міжнародної аудиторської компанії Kroll у справі про завдані збитки екс-власниками «ПриватБанку».

Читайте також: Підсумки рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків за підсумками 2017 року»

  •  

Напишіть коментар