Новини

Суд залишив Телеком Ахмєтову

Північний апеляційний господарський суд не задовольнив скаргу Фонду держмайна, залишивши без змін рішення про відмову в задоволенні позову до компанії «ЕСУ» про розірвання договору про купівлю-продаж «Укртелекому».

Також відомству було відмовлено у стягненні понад 80 млн дол. пені з компанії за прострочення виконання зобов’язань з інвестицій. Фонд обгрунтовував свій позов тим, що «ЕСУ» неналежним чином виконувала зобов’язання, взяті на себе під час приватизації «Укртелекому» 8 років тому.

Зокрема, компанію звинувачували в тому, що вона не внесла інвестиції в певному розмірі, а також не передала в державну власність мережу спецпризначення. У відповідь «ЕСУ» стверджувала, що внесення 450 млн дол. інвестицій не було фіксованим умовою конкурсу з приватизації «Укртелекому», а було лише планом.

У 2017 році суди першої та апеляційної інстанції задовольнили позов Фонду держмайна, однак в липні 2018 року Верховний суд передав справу на новий розгляд. Тим часом, госпсуд Києва відмовив в задоволенні зустрічного позову компанії про визнання припинення зобов’язань по передачі мережі спецпризначення.

Читайте також: В Укртелекоме произошел масштабный сбой

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар