Новини

Суд визнав мільярдні борги АВК перед банками

Господарський суд Донецької області визнав вимоги банків до кондитерської компанії АВК на загальну суму близько 4,5 млрд грн. Таке рішення суд прийняв у справі про банкрутство, яке було відкрито в 2016 році.

Йдеться про вимоги Всеукраїнського банку розвитку Олександра Януковича на суму 439 млн грн, Райффайзен Банку Аваль – на 400 млн грн, Промінвестбанку, «дочки» російського ВЕБа, – на 1,3 млрд грн і Сбербанка України – на 1,4 млрд грн.

Крім того, окремо суд визнав вимоги кредиторів, забезпечені заставою (іпотекою) майна боржника. Серед них – вимоги ВБР на 199,7 млн ​​грн, Райффайзен Банку Аваль на 42,5 млн грн), Промінвестбанку (489,3 млн грн), Сбербанка України (442,3 млн грн). Загальна сума цих вимог перевищує 1 млрд грн.

У січні 2018 року Ощадбанк відсудив у АВК кондитерську фабрику в Мукачево і земельну ділянку площею 1,3 га. У грудні 2018 року Промінвестбанк відсудив у компанії фабрику в місті Дніпрі. У червні 2019 го «АВК» програла Сбербанку кондитерську фабрику в окупованому Донецьку.

Читайте також: Сбербанк відсудив фабрику АВК у Донецьку

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар