Новини

Суд виправдав працівників Porsche в справі про невдале поглинання Volkswagen

Суд виправдав працівників Porsche в справі про невдале  поглинання VolkswagenДнями стало відомо, що регіональний суд у Штутгарті визнав невинними двох екс-працівників великого автомобільного концерну Porsche в справі про маніпуляції на ринку при невдалій спробі поглинання концерну Volkswagen AG в 2008 році. Суд прийшов до висновку, что звинувачення є безпідставними і заявив, що у Porsche не було ніяких таємних планів щодо придбання Volkswagen.

Прокуратура вимагала суд призначити тюремний термін для колишніх генерального і фінансового директорів Porsche і оштрафувати їх на € 1 млн. кожного, а також призначити штраф підприємству на суму € 807 млн.

Справу почали слухати в минулому році, коли регулюючі органи звинуватили Porsche в тому, що 8 років тому компанія маніпулювала ринком і приховувала свої наміри щодо поглинання автомобільної компанії Volkswagen. Як повідомляла прокуратура, Porсshe спочатку довго заперечувала свої плани з приводу придбання Volkswagen, а потім раптом заявила, що вона є власником 74,1% Volkswagen і  збирається збільшити свою частку до 75%, щоб поглинути конкурента.

Після повідомлення про наміри Porsche, акції Volkswagen виросли, і вона на деякий час стала найбільшою за капіталізацією в світі.

Але спроба Porsche поглинути конкурента не була успішною. Через світову кризу компанія опинилася на межі банкрутства і змушена була зосередитися на збереженні власної фінансової стабільності.

Через рік, сценарій відносин між двома автомобільними концернами змінився в зворотньому напрямку, і Volkswagen сама поглинула Porsche.

Джерело: www.interfax.ru

  •