Новини

Суд відмовив СКМ в розморожуванні рахунків

Амстердамський арбітраж відмовив холдинговій корпорації СКМ, що належить українському олігарху Рінату Ахметову, в розморожуванні її голландських рахунків.

Сумарна вартість заморожених активів становить астрономічні $820 млн.

Згідно з рішенням арбітражу від 5 квітня, судді не побачили приводів для зняття блокування з рахунків холдингу і залишили їх замороженими.

Вето на операції з цим майном було накладено на компанію в грудні минулого року рішеннями нідерландської і кіпрської судових інстанцій.

Відповідні судові рішення були пов’язані зі справою про придбання Ахметовим Укртелекому. $820 млн СКМ були заморожені за позовом фірми Raga Establishment, главою якої є Денис Горбуненко, партнер і приятель олігарха Дмитра Фірташа.

СКМ, згідно з угодою купівлі-продажу, повинен був розрахуватися з Raga за Укртелеком сумою в $860 млн, однак заплатив лише $100 млн, а після арешту Дмитра Фірташа у Відні, відмовився від подальших виплат. Дані дії компанії спричинили судові розгляди і подальшу заморозку її активів.

У той же час, в Лондонському комерційному арбітражі тривають судові розгляди між двома компаніями. Холдинг Ахметова намагається повернути Raga Укртелеком, а собі $100 млн сплачених за телекомунікаційного гіганта.

Читайте також: Метінвест розмістив євробонди на мільярдну суму

  •  

Напишіть коментар