Новини

Суд в Швейцарії відмовив Christian Louboutin в реєстрації червоної підошви як товарного знака

Суд в Швейцарії відмовив Christian Louboutin в реєстрації червоної підошви як товарного знакаДнями стало відомо, що виробник взуття Christian Louboutin не зможе зареєструвати червону підошву туфель як товарний знак на території Швейцарії, – таке рішення  прийняв Швейцарський адміністративний суд.

Обізнані джерела говорять, що у вердикті суду зазначається, що червона підошва – це в першу чергу елемент декору, і тому вона не може бути визнана брендом. Також судом було зазначено, що існує багато інших підприємств, які також випускають туфлі з червоною підошвою.

У доповненні, джерела підкреслюють, що на території інших країн, наприклад – в ЄС, а також в Росії, Китаї та Австралії червона підошва на туфлях  є захищеним товарним знаком Louboutin. Однак в Швейцарії цей прецедент не був врахований судом.

На сьогоднішній день представники підприємства ніяк не прокоментували дане рішення. Тепер компанія має право оскаржити цей вердикт у Федеральному верховному суді Швейцарії.

Перший магазин Christian Louboutin відкрили у Франції в 1991 році, а в 1992 – був відкритий бутик в Нью-Йорку (США). Підприємство тісно співпрацює з такими модними будинками, як Chanel, Jean Paul Gaultier, Givenchy, Lanvin, Yves Saint Laurent. Крім взуття, під маркою Christian Louboutin продаються сумки, проте найбільшу популярність компанії принесли туфлі на високих підборах з червоною підошвою.

Джерело: izvestia.ru

  •