Новини

Суд в Нью-Йорку продовжив заборону Telegram на продаж токенов Gram

Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк в середу продовжив на невизначений термін заборону для компанії Telegram Group Inc. на продаж цифрових токенов Gram.

“Тимчасова заборона продовжена”, – сказав суддя Кевін Кастел, який розглядав позов Комісії з цінних паперів і бірж США до Telegram. Суддя уточнив, що він визначить пізніше, протягом якого терміну буде діяти цей захід. На заборону на весь час розгляду наполягали представники американського регулюючого органу.

Адвокат Олександр Драйлівскі, що представляє інтереси Telegram, звернув увагу судді на те, що компанія повинна до 30 квітня виконати свої зобов’язання перед особами, які раніше придбали Gram. “Це не повинно викликати проблем”, – відповів Кастел, однак не уточнив, як саме це позначиться на тривалості обмежувального заходу. Драйлівскі зазначив, що компанія готова погодитися з тимчасовою забороною.

Аналогічних домовленостей сторони досягли в жовтні 2019 року, їх теж затвердив суд. Telegram Group Inc. зобов’язалася тоді не продавати і не поширювати будь-яким чином Gram до завершення слухань 19 лютого. Тепер ця заборона знову в силі.

Читайте також: SEC отримала додаткові аргументи в суперечці з Telegram

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар