Новини

Суд оштрафував Ranbaxy Laboratories на $ 385 млн. за приховування інформації від покупця компанії

Суд оштрафував Ranbaxy Laboratories за $ 385 млн. за приховування інформації від покупця компаніїДнями надійшла інформація про те, що власники великої індійської фармацевтичної корпорації Ranbaxy Laboratories були оштрафовані судом на $ 385 млн. Цю суму підприємство повинно сплатити японськый  компанії Daiichi Sankyo Co Ltd.

Як повідомляють обізнані джерела, Ranbaxy Laboratories звинувачуються в тому, що приховали інформацію від покупця компанії. Японська Daiichi купила контрольний пакет акцій Ranbaxy в 2008 рік. Через кілька років керівництво Daiichi оголосило про те, що колишні власники Ranbaxy Laboratories приховували від компанії важливу інформацію про виробничі проблеми, а також проблеми з контролюючими органами.

Відомо, що 2 роки тому Daiichi продала Ranbaxy інший індійської фармацевтичної компанії – Sun Pharmaceutical.

Джерела стверджують, що вердикт про відшкодування збитків був прийнятий в Міжнародному арбітражному центрі Сінгапуру.

У свою чергу, обвинувачені – в особі Малвіндер і Шівіндера Сінгх заперечують свою провину, і заявили про те, що збираються опротестувати дане рішення.

Ranbaxy Laboratories – була заснована в 1961 році і була однією з найбільших індійських фармацевтичних корпорацій. Штат співробітників  Фрунзе налічував понад 10 тис. чоловік. Чистий прибуток Ranbaxy за II квартал 2014/2015 фінансового року нарахував  4,8 млрд. рупій ($ 78 млн.) В порівнянні зі збитками в 4,5 млрд. рупій ($ 73 млн.) роком раніше.

Джерело: pharma.net.ua

  •