Новини

Stockmann протестує проти сплати додаткових податків уряду Фінляндії та Швеції в розмірі € 19,6 млн.

Stockmann протестує проти сплати додаткових податків уряду Фінляндії та Швеції в розмірі € 19, 6 млн.Велике фінське підприємство Stockmann, яке спеціалізується на роздрібній торгівлі, протестує проти вимог фінських і шведських служб сплатити додатковий податок у розмірі € 19,6 млн. Фінляндія говорить про борг компанії в розмірі більше € 10 млн., а Швеція вимагає заплатити близько  € 9 млн .

Фіскальні органи у Фінляндії та Швеції заявляють про те, що відбулось переоцінювання оподаткування, в результаті якого, компанія залишилася винна в казну € 19,6 млн. Представники Stockmann називають такі вимоги податкових органів безпідставними і мають намір оскаржити таке рішення у встановленому законом порядку. До того часу, як буде винесено остаточний вердикт по податковій справі, компанія планує попросити відстрочку платежу, тому що на теперішній час вона не готова до таких виплат.

Stockmann – це велика компанія фінська торгова компанія, яка була заснована в 1862 р. Її штаб-квартира знаходиться в Гельсінкі. Компанія володіє такими відомими торговими марками одягу, як Seppälä (Сеппала) і Lindex. Число співробітників налічує більше 5000 чоловік. Магазини компанії є у ​​Фінляндії, Росії, Латвії та Литві.

Останнім часом компанія зазнає збитків. У 2015 році дирекція підприємства вирішила закрити до кінця  2016 року 3 магазини в торгових комплексах «МЕГА» в Москві.  Також закриється мережа магазинів жіночого одягу Lindex, яка є частиною Stockmann, та має в Росії 19 торгових точок.

Восени минулого року керівництво Stockmann заявило про те, що має намір продати дочірню компанію в Росії, за € 5 млн. англійській мережі магазинів Debenhams компанії Reviva Holdings Limited. У найближчі два роки планується перевести продукцію під бренд Debenhams.

Джерело: rns.online.

  •