Новини

Steilmann оголосила про банкрутство

Steilmann оголосила про банкрутствоВеликий німецький виробник текстилю Steilmann днями оголосив про банкрутство компанії. У своїй заяві керівництво підприємства відзначило, що після ретельного аналізу діяльності, були зроблені висновки про те, що компанія не може впоратися з труднощами і відновити фінансову стабільність.

Обізнані джерела відзначають, що компанія Steilmann робила спроби оздоровлення підприємства, однак проекти, спрямовані на вирішення цієї проблеми, були невдалими.

У 2006 році компанія вже опинялася на межі банкрутства, однак тоді Steilmann зуміла цього уникнути завдяки тому, що компанія була поглинена великим італійським підприємством Miro Radici.

Аналітики говорять про те, що компанія могла б уникнути банкрутства і в цей раз, якби розробила грамотний стратегічний план санації. Однак керівництво компанії заявило, що використало  всі можливості для відновлення финасовой стабільності Steilmann, які не увінчалися успіхом.

Компанія Steilmann була заснована в 1958 році в Німеччині. Підприємство перебувало на піку популярності в середині 90-х рр. Діяльність компанії була зосереджена на реалізації чоловічого та жіночого одягу з високоякісних матеріалів за низькими цінами. Підприємство було власником близько 1300 магазинів в 18 державах. У 2014 році оборот компанії, де працює 8300 осіб, нарахував близько € 900 млн.

Джерело: rns.online

  •