Новини

Стартап Rokid показав прототип компактних АR-окулярів

Представники китайського стартапного проекту похвалилися своєю розробкою компактних АR-окулярів, які мають намір запропонувати і звичайні користувачі.

Модель отримала назву Rokid Glass.

Правда в тому, що розробники представили виключно прототип моделі.

Тому неможливо зрозуміти про роботу моделі в реальному житті.

Представники китайського стартапу Rokid заявили про повноцінну презентації продукту під час проведення виставки CES 2018, яка починає свою роботу буквально через кілька днів.

Рекламний ролик про роботу Rokid Glass представляє розуміння функціональних можливостей АR-окулярів.

Так дана модель оснащена спеціальними датчиками, що розпізнають жести, голосові команди. На рівні перенісся в оправі вбудована камера.

Скло –  OLED екрани, які заплановано оснастити управлінням при спеціальній версії Android для того, щоб користувач стежив за своєю безпекою під час пересування.

Як заявляють розробники, дана модель задумана для поліпшення життя, а не переміщення життя в віртуальну реальність.

Нагадаємо, що подібна історія вже сталася з окулярами Magic Leap, які анонсував стартапний проект, який зібрав інвестиції в розмірі 2 мільярдів доларів.

Миру надали цікавий відеоролик про продукт. Слідом з’явилася інформація про раптово виниклі труднощі у виробництві гаджета.

На щастя, компанія в грудні поточного року анонсувала прототип очок і заявила про нову розробку технології, що дозволяє інтеграцію віртуальних об’єктів в реальний світ.

Читайте також: Carlsberg інвестує в дослідження сегменту штучного інтелекту

  •  

Напишіть коментар