Новини

Starbucks звинувачується в суді в обмані споживачів

Starbucks звинувачується в суді в обмані споживачівДнями стало відомо, що клієнти великої світової кавової мережі Starbucks подали на компанію до суду. Starbucks звинувачується в обмані споживачів, а саме, позивачі стверджують, що в охолоджених напоях компанії міститься тільки половина від заявленого обсягу рідини, все інше заповнене льодом, – повідомляють обізнані джерела.

Також у своїй заяві позивачі  відзначають, що ціна за прохолодні напої вища, ніж за гарячі, незважаючи на те, що вони містять менше рідини. За словами позивачів, клієнти платять не за напій, а за розмір склянки.

За інформацією обізнаних джерел, головний позивач у справі – Стейсі Пінкус, планує залучити якомога більше клієнтів, які купували холодні напої в Starbucks протягом останніх десяти років. Пінкус зазначає, що своїми діями Starbucks порушила гарантії продавця.  Ціна позову на сьогоднішній день не розголошується.

Представники Starbucks прокоментували ситуацію в інтерв’ю журналістам, і заявили, що всі звинувачення в бік компанії є необгрунтованими. Прес-секретар компанії Джеймі Райлі підкреслила, що лід є невід’ємною частиною будь-якого холодного напою, а в разі, якщо клієнт незадоволений якістю приготованого напою, то він може попросити про те, щоб йому приготували інший, і компанія з радістю виконає дане прохання.

Starbucks є найбільшою світовою мережею кав’ярень. Підприємство має 23 тисяч кав’ярень по всьому світу.

Аналітики говорять про те, що в разі, якщо компанія програє суд, їй може загрожувати великий штраф, і крім цього дана справа може відбитися на репутації Starbucks.

Джерело: fortune.com

  •