Новини

Starbucks відкриває першу кав’ярню в Італії

Днями стало відомо, що найбільша кавова компанія в світі прийняла рішення розширити свій бізнес  і відкрити першу торговельну точку в Італії, яка буде знаходитися в Мілані. Саме тут, керівник підприємства – Говард Шульц придумав концепцію Starbucks, надихнувшись еспресо-барами. Відкриття кав’ярні, за інформацією обізнаних джерел, заплановане на 2017 р.

В майбутньому, підприємство створить цілу мережу магазинів в Італії. Про те, скільки саме торгових точок планується відкрити – на даний момент невідомо. Керівник Starbucks сказав в інтерв’ю журналістам, що фахівці ретельно підійшли до питання створення першої кав’ярні в Мілані, продумали кожну деталь, і сподіваються на те, що клієнти будуть задоволені, і компанія зможе отримувати великий прибуток.

Будівництво нової кав’ярні буде здійснюватися у співпраці з відомим девелопером Percassi, який буде працювати на умовах ліцензії Starbucks. Percassi співпрацює з багатьма відомими торговими марками, такими як – LEGO Group, Gucci, Ralph Lauren, і Ferrari.

Як відзначають аналітики, Starbucks буде важко зайти на ринок Італії, який перенасичений пропозиціями, тому що кава – невід’ємна частина італійської культури. Проте, керівництво Starbucks заявило про те, що приймає цей «унікальний виклик» і сподівається на успіх.

Starbucks – найбільша компанія з продажу кави в світі. До цього часу, підприємство не здійснювало свою діяльність в Італії, країні кави. Starbucks працює більш ніж в 60 країнах світу. У минулому році у Starbucks було більше 22,5 тисячі кав’ярень по всьому світу.

Джерело: rns.online

  •