Новини

США звинувачує компанію ZTE в порушенні ембарго на торгівлю з Іраном

Великий китайський виробник телекомунікаційного обладання – ZTE звинувачується американським урядом в порушенні режиму ембарго на торговельні операції з Іраном. За інформацією обізнаних джерел, контролюючі органи вважають, що ZTE здійснювала поставку продукції найбільшому оператору зв’язку в Ірані – компанії TCI за мільйони доларів.

В результаті, Міністерство торгівлі США заявило, що вводить обмеження щодо ZTE, за порушення режиму експортного контролю в рамках угод з Іраном. Даний режим існує через міжнародні санкції відносно Ірану. Як повідомляють джерела, обмеження наберуть чинності вже на цьому тижні. У міністерстві підкреслюють, що за контракти з Іраном, підприємство повинно понести покарання відповідно до чинного законодавства.

Представники китайського підприємства ZTE не давали жодних коментарів з цього приводу. Також поки що невідомо, в чому полягатимуть обмеження щодо компанії з боку американського уряду.

ZTE – одна з найбільших китайських компаній, яка займається поставками і реалізацією телекомунікаційного обладнання. Підприємство було створено в 1985 році в Китаї, його головний офіс розташований Шеньчжені. Підприємство є постачальником послуг в 140 країн, в тому числі і в країни СНД.

Після оголошення вердикту контролюючих органів США, торги акціями ZTE на біржах Шанхая і Шеньчженя були зупинені.

Джерело: rns.online

  •