Новини

США готові інвестувати в ГТС мільярди – Коболєв

Є американські компанії, які готові інвестувати в газотранспортну систему України мільярди доларів, каже глава Нафтогазу.

Американський бізнес готовий інвестувати в газотранспортну систему України мільярди доларів.

“Є великі західні компанії, які могли б зацікавитися нашою ГТС. Закон дозволяє мати 49 відсотків управління [ГТС]”, – зазначив Коболєв.

За словами глави Нафтогазу, він веде переговори з декількома великими компаніями. “І вони зацікавлені, і вони реально хочуть це робити”, – сказав він, відмовившись уточнити назви конкретних компаній.

“Але є компанія, яка розглядає можливість інвестування в українську ГТС мільярдів доларів США”, – розповів Коболєв, додавши, що це американська компанія.

За словами Коболєва, йдеться не про вертикально інтегровані холдинги, а про компанії, які займаються виключно транспортуванням газу.

При цьому, за його словами, в разі реалізації альтернативних маршрутів транзиту російського газу в Європу, таких як Північний потік-2 і Турецький потік, окремі ділянки української ГТС можна буде демонтувати.

Глава Нафтогазу сказав також, що представників НАК не запрошували на засідання робочої групи, створеної Кабміном для пошуку партнера для оператора української ГТС.

Читайте також: Парубій і Волкер обговорили участь американського бізнесу в українській ГТС

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар