Новини

SQUID App була обрана провайдером новинного сервісу для смартфонів Huawei

В даний час китайська компанія Huawei не може використовувати фірмові сервіси і додатки Google через заборону американського уряду. Однак це не означає, що виробник просто чекає скасування санкцій, нічого не роблячи. Стало відомо про те, що шведська медіатехнологіческая компанія Squid App стане постачальником новин для відповідного сервісу Huawei.

Аналогічно тому, як у Samsung є Upday, а у Apple сервіс Apple News, компанія Squid буде поставляти новинний контент в браузер Huawei і в додаток Huawei Assistant, яке є в нових моделях смартфонів компанії.

«Ми дуже раді, що Huawei вибрала нас в якості партнера, щоб надавати користувачам своїх смартфонів найбільш цікавий новинний контент. Наша мета – надихати користувачів читати більше якісної журналістики і в той же час допомогти видавцям отримати призначений для користувача трафік і заробіток», — сказав засновник і генеральний директор стокгольмської компанії Squid App Йохан Отеліус.

Також відомо, що Squid надасть новинний контент на 29 мовах. Він буде відображатися сервісом Huawei в 43 країнах європейського регіону. Цей еквівалент Google News, як і фірмовий додаток Huawei Browser, будуть доступні користувачам магазину цифрового контенту AppGallery. Раніше Huawei почала співпрацювати з компанією TomTom, що займається розробкою сервісів навігації і картографії. Згідно з наявними даними, Huawei планує створювати власні додатки, в які будуть інтегровані сервіси TomTom.

Читайте також: Huawei збільшила виручку на 18% в 2019 році всупереч санкціям США

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар