Новини

Справа проти РФ: Україна передала до Суду об’єднаних націй письмові зауваження

Україною було подано скаргу до суду Об’єднаних Націй. В своїх письмових зауваженнях країна вимагає відшкодування збитків за тривалі систематичні порушення обох конвенцій.

Позов до суду був відповіддю на заперечення РФ, щодо відсутності в Суді ООН юрисдикції розглядати міждержавний спір, щодо застосування 2 міжнародних конвенцій. Це стосується боротьби з фінансуванням тероризму, ліквідації будь-яких форм расової дискримінації. Про позов повідомили в МЗС України.

Нагадуємо, що влітку 2018 року Україною було подано Меморандум. Він стосувався вимог з великим переліком задокументованих доказів суттєвих порушень з боку РФ, щодо вищезгаданих конвенцій. РФ було подано заперечення стосовно юрисдикції до Суду ООН вже у вересні.

Нещодавня заява від України переконує, що Суд має юрисдикцію на розгляд усіх позовних вимог України. Також є інформація про те, що країною дотримано усіх потрібних вимог досудового врегулювання спору. Саме це надає Міжнародному суду Об’єднаних Націй юрисдикцію на розгляд конфлікту з Росією, щодо застосування та тлумачення конвенції (боротьба та фін. тероризму, ліквідація расової дискримінації).

Читайте також: Україна підготувала Меморандум для арбітражу ООН

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар