Новини

Співробітники ГПУ перевіряють детективів НАБУ

Співробітники Генпрокуратури України проводять розслідування щодо можливих фактів підроблення та примусу під час дачі показань, епізодами службового підроблення детективами Національного антикорупційного бюро України під час досудового розслідування гучної справи щодо незаконного видобутку бурштину.

Як стало відомо, один з фігурантів «бурштинової справи» заявив, що представники НАБУ дезінформували його, підмінивши пам’ятку про процесуальні права і його обов’язки, а в подальшому змусили його до дачі показань.

У клопотанні Генеральної прокуратури вказаний запит для дозволу отримання документації, що знаходиться в розпорядженні ГУ «Київський слідчий ізолятор» Міністерства юстиції України для порівняння почерку підозрюваного і для справедливого рішення після результатів експертизи почерку підозрюваного.

Нагадаємо, що в червні поточного року детективи НАБУ заявили про затримання підозрюваних у вимаганні хабара з представників іноземної компанії нібито за «рішення» питання видобутку.

Раніше ми повідомляли, що представники Генеральної прокуратури України перевіряли законність ліцензій компаній на видобуток бурштину.

Нещодавно ми повідомляли про втручання співробітників ГПУ в розслідування представників НАБУ.

Читайте також: Ціна гектара землі в Україні

  •  

Напишіть коментар