Новини

Сорос виділить $1 млрд на боротьбу з авторитаризмом і зміною клімату

Джордж Сорос виділить $1 млрд на боротьбу з авторитарними урядами і зміною клімату. Саме ці дві проблеми, на думку 89-річного мільярдера, ставлять під загрозу виживання цивілізацій.

«Беручи до уваги надзвичайну кліматичну ситуацію і нестабільність у світі, не буде перебільшенням сказати, що 2020 рік і наступні за ним кілька років будуть визначати не тільки долю Сі і Трампа, а й доля всього іншого світу», – сказав Сорос на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Мільярдер піддав різкій критиці діяльність чинного глави Білого дому. «Коли його мрія стати президентом здійснилася, його нарцисизм розвинув патологічні масштаби. Він порушив обмеження, що накладаються на президентський пост Конституцією, і його за це передали імпічменту», – адресував він свої слова Дональду Трампу.

Для вивчення як методів боротьби з авторитарними режимами, так і проблем зміни клімату буде заснований Open Society University Network (OSUN). Університет буде створений при співпраці з американським Бард-коледжем і Центральним європейським університетом. Останній також був заснований за фінансової підтримки Сороса.

Читайте також: Почалися протести у Франкфурті проти зміни клімату

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар