Новини

Sony купує частку в компанії Sony / ATV Music Publishing за $ 750 млн.

Sony купує частку в компанії Sony / ATV Music Publishing за $ 750 млн.Днями стало відомо, що технологічне підприємство Sony укладає договір зі спадкоємцями популярного виконавця Майкла Джексона про придбання у них 50% одного з найбільших музичних видавництв – Sony / ATV Music Publishing. Як повідомляють обізнані джерела, ціна договору становить $ 750 млн.

Після закриття угоди, компанія Sony буде єдиним владельнем компанії, і отримає права на тисячі композицій, серед яких пісні The Beatles. За словами аналітиків, ця угода вляется дуже вигідною.

Усі видавничі операції Sony, згідно з договором, проводилися через Sony / ATV Music Publishing, так, що Майкл Джексон, а пізніше – його спадкоємці отримували добрі прибутки  від цього бізнесу.

На даний час немає інформації про те, коли буде закрита угода, проте джерела стверджують, що остаточний договір, згідно з яким, весь контроль над Sony / ATV Music Publishing перейде японському підприємству буде підписано 31 березня.

Sony – одне з найбільших підприємств, яке було засноване в Японії в 1946 році. Основні виді діяльності – виробництво і реалізація техніки і електроніки. Також компанія – один з найбільших в світі медіаконгломератів – власник марки  Sony Music Entertainment, студій Columbia Pictures і TriStar Pictures, також підприємство займається наданням фінансових послуг. Чистий прибуток підприємства в 2014 р. склав $ 1,246 млрд.

Джерело: forbes.ru

  •