Новини

Solway вирішили зайнятися розширенням виробництва

Шведська Solway, розширює своє виробництво, та має намір вкласти кошти в нарощування виробництва на «Побузькому феронікелевому комбінаті», що знаходиться в Кіровоградській області. Група серйозно має намір зайнятися збільшенням виробництва, тому що бачить в цій справі досить перспектив для світлого майбутнього.

В минулому році комбінат переробив – на 1 280 мільйонів тон вологої руди. 2,18 мільйонів доларів було направлено на реконструкцію технічного обладнання для поліпшення ефективності виробництва. Найбільш капітальними витратами можна назвати суму – 3,88 мільйонів доларів США.

Додатково в минулому році, завод вклав 143 тисячі доларів на підтримку соціального характеру. 213 тисяч доларів було інвестовано в галузь культури та охорони здоров’я. 207 тисяч доларів – в соціальні програми. Решта інвестиційних проектів давали матеріальну підтримку для професійної освіти.

В цьому ж році, плани будуть зосереджені чітко на підтримці продуктивної потужності та на підвищенні ефективності роботи газоочисних установок на вищій рівень.

Читайте також: Barclays переведе британські робочі місця у Франкфурт перед Brexit

  •  

Напишіть коментар