Новини

SoftBank вивільнить 41 млрд доларів для викупу акцій і скорочення боргу

Японська холдингова компанія SoftBank Group сьогодні заявила, що продасть або монетизує активи на суму до 4,5 трлн ієн (41 млрд доларів), щоб викупити свої акції на суму 2 трлн ієн і скоротити борг. Це повідомлення призвело до зростання акцій SoftBank Group на 19% – найбільшому протягом одного дня за майже 12 років.

Викуп акцій буде здійснюватися на додаток до оголошеного раніше в цьому місяці викупу акцій на суму до 500 млрд ієн. Він є найбільшим в історії викупом акцій японського технологічного конгломерату і відбувається на тлі тиску з боку активістського хедж-фонду Elliott Management, спрямованого на підвищення прибутковості акціонерів.

Продажі активів відбуваються під час зростаючої фінансової кризи, до якого залучено SoftBank і належить холдингу фонд Vision Fund обсягом 100 млрд доларів. Останній вже два квартали поспіль зазнає збитків через те, що його ставки в технологічній галузі втрачають актуальність, а глобальне економічне зростання слабшає через пандемію коронавіруса.

Продаж активів буде проведений протягом наступних чотирьох кварталів. На думку аналітиків, SoftBank, зокрема, може продати свої частки в Sprint і T-Mobile US або в Alibaba.

Читайте також: SoftBank відзвітував про перший квартальний збиток за 14 років після невдач WeWork і Uber

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар