Новини

SoftBank планує продати свою частку в Alibaba за $14 млрд

Японська SoftBank Group планує продати свою частку в китайській Alibaba Group приблизно за $14 млрд. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

SoftBank в цілому необхідно залучити близько $41 млрд для підтримки свого бізнесу, який постраждав від пандемії коронавіруса COVID-19. Щоб зібрати потрібну суму, компанія також має намір продати частку в своєму внутрішньому телекомунікаційному підрозділі SoftBank Corp. і в американській Sprint Corporation, стверджує один зі співрозмовників агентства.

За акції Alibaba SoftBank може отримати від $12 млрд до $15 млрд, вважають джерела Bloomberg. В цілому частка японської компанії в Alibaba оцінюється більш ніж в $120 млрд. Представник Alibaba ніяк не прокоментував інформацію про передбачувану угоду. Представники SoftBank в Токіо і Вашингтоні відмовилися від коментарів.

У понеділок компанія повідомила, що витратить до $18 млрд на викуп власних акцій. В цілому компанія викупить 45% акцій, що знаходяться у вільному обігу. На тлі новин про плани японської компанії її акції виросли на 18,61%, що стало рекордом для японського конгломерату за останні 12 років.

Читайте також: Alibaba, Baidu, Tencent, Huawei і DiDi надають допомогу в боротьбі з коронавірусом

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар