Новини

Societe Generale інвестує більше € 1 млрд. в розвиток інформаційних технологій

Societe Generale інвестує  більше € 1 млрд. в розвиток інформаційних технологійФранцузька банківська група Societe Generale заявила про те, що планує інвестувати понад € 1 млрд. в розвиток цифрових інформаційних технологій і близько 150 млн. для збільшення фонду підготовки співробітників.

Метою компанії є створення нових програм для співпраці з клієнтами та взаємодій з працівниками. За допомогою інноваційних програм, компанія зможе знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, і зможе завжди перебувати з ними на зв’язку.

Представники Societe Generale говорять про те, що створення нової операційної моделі Societe Generale має на увазі широку трансформацію банку.

У своєму прес-релізі, компанія повідомила про те, що проект потягне за собою скорочення робочих місць в розмірі 500 штатних одиниць протягом 5 років. «Societe Generale прагне підтримувати кожного співробітника окремо в його розвитку з точки зору підготовки і кар’єри. Буде створена спеціальна служба підтримки для працівників підприємства, це питання зараз обговорюється з уповноваженими органами», – повідомляється в релізі.

Аналітики стверджують, що за допомогою нової програми, підприємство сподівається вивести бізнес на новий рівень і залучити більше клієнтів.

Фінансова установа Societe Generale була створена у Франції в 1864 році, це один з найбільших французьких фінансових конгломератів. Компанія займається наданням різних фінансових послуг.

Джерело: news.rambler.ru

  •