Словацькі інвестори готові вкладати в розробку Юзівської платформи

За повідомленням прес-служби «Асоціації газодобувних компаній України» стало відомо, що за словами начальника департаменту розвідки і видобутку Nafta Йозефа Левоча, керівництво словацької компанії висловило наміри участі в розробці Юзівської платформи, яка розташована на території Харківської та Донецької областей.

Під час зустрічі представники словацької компанії заявили про плани участі в проекті і готовності компанії підписати контракт на буріння 15 нових свердловин, інвестувавши 200 мільйонів доларів в розвідувальні роботи в період 5 років.

За словами голови правління «Асоціації газодобувних компаній України» Данила Майданика інтерес і готовність словацької компанії є позитивним сигналом для потенційних міжнародних інвесторів.

У період поточного року вступає в силу стимулююче оподаткування газовидобутку, яке спрямоване на залучення великих гравців ринку, а в результаті вплине на зростання української економіки.

Крім цього, словацька сторона готова брати на себе ризики по розробці великих родовищ.

Збільшення конкуренції серед інвесторів в результаті посприяє розвитку сектора, а головне – наблизить Україну до енергетичної незалежності.

Nafta – заснована в 1913 році.

Читайте також: Зростання попиту на українську продукцію в країнах ЄС

  •  

Напишіть коментар