Новини

Скільки іноземних інвестицій залучила Україна за минулий рік?

Як повідомляє джерело Inventure, Україна залучила майже $ 4 мільярди ($ 3,8 млрд) зарубіжних інвестицій за минулий 2016 рік. Такий показник перевищує суму за 2015 рік практично удвічі.

Дані показники були відзначені першим віце прем’єр-міністром України Степаном Кубів на урядовому семінарі «Економічний розвиток регіонів: стратегія і інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу».

Як вважає Кубів, на такий показник вплинули кілька факторів: по-перше, дала добрі плоди робота влади з дерегулювання та зменшення контактів представників бізнесу з держслужбовцями.

До того ж, завдяки підвищенню обсягів залучених іноземних інвестицій, Україна також вийшла вперед у позиції світових рейтингів. Таким чином, віце прем’єр-міністр акцентував, що подальший розвиток реформ буде в пріоритеті для представників влади. Переважно, уряд повинен сконцентрувати увагу над такими першочерговими завданнями як приватизація, митна реформа, забезпечення рівноправних бізнес умов і подальша дерегуляція.

Читайте також: “Активний діалог держави з бізнесом допоможе залучити інвестиції в туризм”

  •  

Напишіть коментар