Новини

Siemens виплатить Ізраїлю штраф в € 37 млн. для врегулювання корупційного скандалу

Велике підприємство Siemens виплатить € 37 млн. для того, щоб врегулювати корупційний скандал в досудовому порядку, – повідомляють обізнані джерела.

Регулюючі органи повідомляють, що підприємство звинувачується в тому, що в період з 1999-2005 рр., Siemens здійснила дачу хабара енергетичній компанії Israel Electric, в сумі декількох мільйонів доларів, для того, щоб отримувати від неї вигідні замовлення.

Представники Siemens ніяк не прокоментували звинувачення, проте джерела стверджують, що підприємство задоволено рішенням влади врегулювати справу в досудовому порядку. Таким чином, контролюючі органи не будуть висувати проти компанії офіційних звинувачень, і своїми діями Siemens показала, що в повному обсязі сприяє слідству. Крім цього, представники підприємства повідомили, що будуть дотримуватися договорів, укладених з Ізраїлем.

Як зазначають критики, у разі якби влада Ізраїлю пред’явила офіційні звинувачення, і справа дійшла б до суду, для Siemens це означало б не тільки фінансові втрати, але і загрожувало б більш суворим покаранням, ніж виплата штрафу.

Siemens – великий концерн, який здійснює свою діяльність в сфері виробництва електроніки, медичного обладнання, світлотехніки та ін. Також компанія надає спеціалізовані послуги в галузях промисловості, транспорту і зв’язку. Компанія була заснована в Німеччині в 1847 р. Активи підприємства нараховують 131,6 млрд. Штат співробітників підприємства складає 366 тис. чоловік.

Джерело: korrespondent.net

  •