Новини

Шведська транспортна адміністрація отримала дозвіл на управління автономною і повністю електричною вантажівкою

У листопаді Einride і DB Schenker – провідний світовий постачальник експедиторських і логістичних послуг – почали першу установку автономного повністю електричного вантажівки «T-pod» на підприємстві DB Schenker в Йончепінг, Швеція.

«Автономні вантажівки будуть ставати все більш важливими для логістичного сектора. Разом з Einride ми тепер можемо уявити автономні повністю електричні вантажівки для безперервного руху по дорозі загального користування», – каже Йохен Тевес, генеральний директор DB Schenker.

7 березня Шведське транспортне агентство і Einride провели на заводі в Йончепінг випробування в реальних умовах. Урядове агентство прийшло до висновку, що T-pod може працювати відповідно до шведських правил дорожнього руху. 11 березня було схвалено заявку Einride на розширення пілотної дороги загального користування.

«Важкий автомобільний транспорт є причиною значної частини глобальних викидів CO2. Пілот в Йончепінг – маленький, але важливий крок на шляху до стійкої транспортної системи. Дозвіл Шведського транспортного агентства є важливим свідченням безпеки рішення», – говорить Роберт Фальк, генеральний директор і засновник Einride.

Щоденні перевезення між складом і терміналом почнуться навесні.

Дозвіл поширюється на короткі відстані по автомобільній дорозі загального користування в межах промислової зони – між складом і терміналом – де швидкості руху, як правило, низькі. Дозвіл дійсний до 31 грудня 2020 року.

Einride і DB Schenker почали співпрацю в квітні 2018 року. Угода включає в себе пілот в Йончепінг і можливість для додаткових пілотів на міжнародному рівні.

Читайте також: Tesla створила технологію зарядки електромобілів за 15 хвилин

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар