Новини

Що може залучити арабські компанії на ринок України?

У державі незабаром може з’явитися новий банк, засновниками якого стануть лідери арабських бізнес-кіл. Про таку ініціативу повідомляє українське джерело УНІАН, посилаючись на заяву представників створеного напередодні Україно-арабського співтовариства.

Необхідно вказати, що пропозиція співтовариства також здобула активну підтримку з боку уповноважених осіб НБУ і Кабінету міністрів. Перше засідання ділових кіл обох сторін з цього питання було проведене 26 січня нинішнього року.

Шейх Емад Абу Алруб, президент вищезгаданого співтовариства, зазначив, що створення такої фінансової установи в Україні, яка б повністю складалася з арабських капіталовкладень, має посприяти залученню розвинутих арабських компаній на ринок країни.

На даний момент, за словами шейха, Україно-арабське співтовариство вирішує тактичні завдання, серед яких – встановлення ділових контактів. Головною метою вищевказаної організації виступає залучення в Україну інвестицій. За попередніми оцінками – не менше 100 мільярдів доларів.

Читайте також: Німці скуповують цукрові заводи в Україні: криза в галузі минула?

  •  

Напишіть коментар