Новини

Shell придбає 100% німецької Sonnen

Англо-голландська компанія Royal Dutch Shell уклала угоду про придбання 100% німецької компанії Sonnen, що виробляє і обслуговує інтелектуальні системи та зберігання енергії для домашніх господарств, йдеться в повідомленні Shell.

Після завершення угоди підрозділ Shell New Energies і Sonnen зможуть спільно пропонувати інтегровані енергетичні послуги та інноваційні розробки для зарядки електромобілів, а також надавати мережеві послуги.

Sonnen через свою платформу sonnenCommunity пропонує клієнтам інтелектуальне зберігання енергії та енергетичні послуги з використанням цифрових технологій. Наприклад, SonnenBatterie оптимізує використання сонячної енергії в домашньому господарстві і поставляє енергію вночі, використовуючи накопичену сонячну енергію, вироблювану в денний час.

“Угода прискорить можливості обох компаній пропонувати інноваційні інтегровані енергетичні послуги і рішення для зарядки електромобілів, а також надавати мережеві послуги, засновані на віртуальному пулі батарей Sonnen”, – наголошується в повідомленні Shell.

Shell створила свій підрозділ New Energies в 2016 році для розвитку бізнесу в області нових видів палива для транспорту (біопаливо, водень), а також в галузі електроенергетики.

Читайте також: Нафтогазова компанія Shell масштабує інвестиції

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар