Новини

Shandong Ruyi Group поглинає SMCP за € 1,3 млрд.

Shandong Ruyi Group поглинає SMCP за € 1,3 млрд.Днями стало відомо, що відомий французький виробник розкоші SMCP, який є власником таких торгових марок, як Sandro, Maje і Claudie Pierlot не братиме участь в IPO, замість цього підприємство буде продано Shandong Ruyi Group. Сума угоди складе € 1,3 млрд.

Раніше французький ритейлер SMCP дотримувався іншого плану – керівництво компанії планувало брати участь в IPO і продати акції влітку 2016 року, тоді аналітики оцінили суму розміщення акцій компанії в $ 1 млрд. Також експерти відзначали, що керівництво компанії планувало збільшити прибуток до 13% до 2018 р . Однак пізніше, компанія вирішила продати бізнес текстильній корпорації  Shandong Ruyi Group.

SMCP має понад тисячі торгових точок у всьому світі. В останні роки компанія активно розвивалася і розширювала свій бізнес, за статистичними даними, SMCP відкривала близько 120 нових магазинів в рік. У минулому році продажі компанії склали € 675 млн.

Shandong Ruyi Group є одним з найбільших текстильних підприємств в Китаї, займається виробництвом і реалізацією одягу. На думку аналітиків, компанія прагне стати лідером у своїй галузі на китайському ринку, і зміцнити свої позиції за кордоном, тому при правильному стратегічному бізнес-плані угода з французькою компанією SMCP стане успішною інвестицією. З її допомогою компанія підвищить впізнаваність бренду і зможе збільшити прибуток.

Джерело: rns.online

  •