Новини

СБУ розслідує можливість незаконних та корупційних дій в НАЗК

Стало відомо, що співробітники СБУ отримали матеріали відкритого провадження, надані представниками НАБУ, з питання можливості незаконних та корупційних дій, зловживання в НАЗК, про які раніше заявила Ганна Соломатіна, керівник департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя.

За заявою представників СБУ, слідчі почали вивчення матеріалів.

За зверненням адвоката Анни Соломатіної про можливість надання для неї охорони, рішення буде прийнято в установленому законом порядку і у встановлений термін.

Нагадаємо, що 14 листопада 2017 року співробітниця НАЗК Анна Соломатіна, заявила про порушення і фальсифікації під час перевірок е-декларування в НАЗК, а також попросила про відсторонення від виконання обов’язків глави НАЗК Наталії Корчак.

Крім цього, Анна Соломатіна написала заяву про своє звільнення.

У відповідь на звинувачення в НАЗК заявили, що звинувачення Соломатіної є неправдивими і не відповідають дійсності. Позовна заяви керівництва НАЗК з вимогою спростування озвученої інформації була подано на розгляд до Шевченківського суду Києва.

Цікаво знати, що Юрій Луценко передав всі матеріали справи для проведення розслідування слідчим СБУ, яким займалися спочатку слідчі НАБУ.

За заявою Анни Соломатіної, вона буде домагатися повернення розслідувань справи щодо незаконних дій представниками НАЗК назад до слідчих НАБУ.

Раніше ми повідомляли, що про корупційні дії можна тепер повідомляти цілодобово.

Читайте також: Жителі Каталонії не готові до самостійності і незалежності регіону

  •  

Напишіть коментар