Новини

Saudi Aramco має намір придбати газові активи в США на мільярди доларів

Нафтова держкомпанія Саудівської Аравії Saudi Arabian Oil Co. (Saudi Aramco) хоче придбати газові активи в США і готова витратити на це мільярди доларів. Про це заявив генеральний директор компанії Амін Нассер на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі.

“У нас є зацікавленість в додаткових інвестиціях в США. Міжнародна газова команда Aramco отримала відкриту платформу для вивчення закупівель газу по всьому ланцюжку поставок. Їм були надані значні фінансові ресурси – на мільярди доларів. По газу ми будемо одним з основних світових гравців”, – сказав він.

Раніше А.Нассер повідомив, що Saudi Aramco має намір збільшити обсяг видобуток і експорт газу. Для цього будуть потрібні інвестиції в розмірі 150 млрд дол. протягом 10 років.

Aramco планує збільшити видобуток газу з 14 млрд куб. футів до 23 млрд стандартних куб. футів (0,65 млрд куб. м) в день. За словами А.Нассера, нетрадиційні газові ресурси будуть відігравати важливу роль у розвитку хімічної сектора Саудівської Аравії.

Saudi Aramco вже належить найбільший в США нафтопереробний завод Motiva. “Ми домовилися про додаткові інвестиції в розмірі 10 млрд дол. В нафтопереробний комплекс Motiva”, – повідомив А.Нассер.

Читайте також: Нафтогазова Santos купує конкурента Quadrant Energy за $ 2,15 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар