Новини

Samsung інвестує $8 млрд у завод з виробництва чіпів пам’яті в Китаї

За повідомленнями китайських ЗМІ, Samsung Electronics збільшує інвестиції в свій завод з виробництва мікросхем в Китаї на $8 млрд, щоб наростити виробництво чіпів флеш-пам’яті NAND. Інвестиції досить своєчасні, оскільки прогнозується, що ринок пам’яті зіткнеться з зростаючим попитом в зв’язку з розвитком мереж 5G.

Samsung є найбільшим в світі виробником мікросхем флеш-пам’яті NAND, які зберігають дані в постійному режимі і встановлюються в мобільні пристрої, карти пам’яті, USB-накопичувачі і твердотільні жорсткі диски.

У 2017 році Samsung оголосила, що протягом трьох років вкладе $7 млрд в свій завод в Сіані, який виробляє чіпи флеш-пам’яті NAND, і зараз ця сума ще збільшується. Тепер цікаво буде спостерігати за діями конкурентів Samsung в області виробництва флеш-пам’яті NAND, ними є корейська SK Hynix, американська корпорація Micron Technology Inc і корпорація Toshiba.

Кілька китайських компаній також намагалися увійти в сферу виробництва пам’яті, хоча жодна з них не стала досить успішною, щоб нарівні конкурувати з представленими вище компаніями.

Читайте також: Три топ-менеджера Samsung отримали тюремні терміни через шахрайство

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар