Новини

Samsung інвестує $500 млн в новий завод в Індії

Південнокорейська компанія Samsung, оголосила про намір інвестувати $500 млн у будівництво виробничого заводу. Компанія розкрила свої плани місцевому регулятору в цьому місяці.

У 2018 році компанія відкрила завод на околиці Нью-Делі, інвестувавши в нього $700 млн. Зараз виробник має намір виділити частину площі цього підприємства для розміщення виробництва дисплеїв та інших електронних пристроїв.

Новий завод допоможе Samsung збільшити власні можливості з виробництва компонентів для смартфонів на місцях. Крім того, компанія розраховує скористатися пільгами, які пропонуються місцевою владою. Очевидно, що ці переваги виявляться корисними для Samsung, оскільки на індійському ринку вона зіткнулася з Xiaomi, китайським виробником, який в даний час є лідером на ринку смартфонів Індії.

В даний час Samsung займає другу позицію на одному з найбільших світових ринків смартфонів, де база користувачів нараховує близько 500 млн осіб. Варто відзначити, що останні кілька місяців частка Samsung на ринку Індії знижується через зростання популярності пристрою китайського бренду Realme.

Читайте також: Samsung інвестує $8 млрд у завод з виробництва чіпів пам’яті в Китаї

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар