Новини

Samsonite поглинає Tumi Holdings за $ 1,8 млрд.

Samsonite поглинає Tumi Holdings за $ 1,8 млрд.Днями представники компанії Samsonite, яка є великим виробником валіз, заявили про покупку конкурента – Tumi Holdings. Вартість угоди налічує $ 1,8 млрд.

Представники компанії-покупця заявили в інтерв’ю про те, що придбання допоможе компанії розширити діяльність і свою присутність на світових ринках.

Обізнані джерела говорять про те, що для здійснення угоди, підприємства підключили фінансові установи Morgan Stanley, HSBC, SunTrust і MUFG, які профінансують дану угоду.
Аналітики відзначають, що об’єднання двох великих підприємств призведе до створення провідної компанії по виробництву товарів для подорожей. Для Tumi Holdings угода стане чудовою можливістю зміцнити позиції на азіатському ринку і на ринку Європи.

Tumi Holdings – компанія, діяльність якої зосереджена на продажах аксесуарів для подорожей класу люкс. Компанія заснована в 1975 році. У минулому році її дохід склав $ 548 млн., при цьому 68% продажів здійснювалися в Північній Америці. Компанія реалізує свою продукцію в 75 державах і має близько 2000 представництв.

Samsonite – компанія, яка виробляє сумки, валізи та аксесуари для подорожей, була заснована в 1910 році в США. На даний час підприємство зареєстроване в Люксембурзі. Підприємство активно розвиває свій бізнес шляхом покупки активів перспективних компаній. Нещодавно Samsonite придбала такі бренди як: American Tourister і Lipault. У 2014 році дохід компанії нарахував $ 2,4 млрд.

Для Samsonite угода – можливість розширити операції в області люксових товарів, і скоротити витрати, зокрема на маркетингу і логістиці.
Підприємства планують закрити угоду в другому півріччі цього року.
Джерело: delo.ua

  •