Новини

Salvatore Ferragamo знайшов спосіб боротьби з контрафактною продукцією

Salvatore Ferragamo знайшов спосіб боротьби з контрафактною продукцієюБагато відомих виробників брендового одягу стикаються з проблемою контрафактної продукції. Інші менш відомі компанії пропонують ідентичний товар гіршої якості за дешевшу ціну. У боротьбі за свої права підприємства подають багатомільйонні позови і витрачають на підготовку до судових засідань час і кошти. Італійський будинок моди Salvatore Ferragamo знайшов вихід з положення – у запобігання контрафактів, компанія буде чіпувати продукцію.

Представники модного будинку говорять про те, що такі дії будуть вигідні як продавцям, так і покупцям, які тепер зможуть відрізнити брендову річ від підробки.
Чіп буде розроблений таким способом, що його неможливо буде підробити. Пристрій буде читатися з відстані 4 см і менше, за його допомогою неможливо буде відстежити носія.

Аналітики стверджують, що вжиті компанією заходи можуть надати позитивні результати в боротьбі з контрафактною продукцією, і збільшити виручку підприємства.

Salvatore Ferragamo – італійське підприємство, яке спеціалізується в сфері виробництва і реалізації взуття, також компанія виробляє елітну парфумерію, сонцезахисні окуляри, сумки та інші аксесуари. Продукція компанії користується великим успіхом серед знаменитостей, компанія працювала з Софі Лорен, Одрі Хепберн, Мерілін Монро, Марлен Дітріх. Одним з найбільших досягнень засновника компанії Сальваторе Феррагамо вважається винахід квадратних і клиноподібних підборів. Також компанія взяла участь у  створенні  перших туфель – човників.

Джерело: rns.online

  •