Новини

«Rothschild & Co» планують об’єднатися з «Compagnie Financiere Martin Maurel», щоб створити найбільший приватний банк у Франції

rotschildЗа інформацією агентства Reuters, керівництво французької кредитно-фінансової організації «Rothschild & Co» заявило про свої наміри об’єднатися з банком «Compagnie Financiere Martin Maurel». Майбутня операція ставить перед собою мету поєднувати в одній установі приватні банківські послуги і управління бізнес-активами, а також створення найбільшого приватного банку у Франції з комбінованими активами, в управління якого перейде близько 34 млрд. євро ($ 38600 млн.)

Операція оцінюється в 240 мільйонів євро і буде фінансуватися за рахунок нової емісії акцій «Rothschild & Co», власних грошових ресурсів «Rothschild & Co» і зовнішніх кредитних коштів.

Акціонери «Compagnie Financiere Martin Maurel» отримають 126 акцій «Rothschild & Co» або можуть вийти зі складу акціонерів, продавши свої акції за готівку.

Нова назва компанії буде звучати так – «Rothschild Martin Maurel».

Банки очікують побачити «помірно позитивний вплив» злиття на прибуток протягом першого року після проведення процедури.


«Rothschild & Co» – фінансово-холдингова компанія, що входить до складу Банківської групи Ротшильдів. Створена в 1838 році спочатку як залізнична компанія. Управляється англійською та французькою гілками сім’ї Ротшильд. Основні напрямки діяльності: інвестиції, приватні капіталовкладення, управління активами, приватне банківське обслуговування і т.д. Виручка компанії за 2015 рік склала 1 млрд. 403 млн. євро. Активи компанії оцінюються в понад 9 млрд. євро.

«Compagnie Financiere Martin Maurel» – фінансова установа, головна компанія Banque Martin Maurel. Створена в 1955 році. Свою діяльність здійснює в основному в двох сегментах: управління нерухомістю і управління цінними паперами. Більшість клієнтів компанії – представники середньої ланки бізнесу.

  •