Новини

Revolut обирає Visa для глобальної експансії

  • Visa та Revolut розширюють співробітництво на 24 нових ринках з метою надати споживачам більший вибір і гнучкість управління особистими фінансами
  • Україна стане одним з перших ринків експансії Revolut в партнерстві з Visa

САН-ФРАНЦИСКО І ЛОНДОН – 2 жовтня 2019 г. — Компанія Visa (NYSE:V) і Revolut, провідний фінтех в Європі, оголосили про підписання нової угоди, спрямованої на розширення глобального бізнесу Revolut. Використовуючи можливості, які відкриває бренд, масштаб бізнесу і охоплення глобальної мережі Visa, Revolut представить свої продукти в п’яти регіонах, вийшовши на 24 нові ринки. Згідно з умовами угоди, в ході своєї глобальної експансії Revolut буде переважно випускати картки Visa. Співпраця між Visa і Revolut почалося в липні 2017 року, коли компанія, що представляє собою альтернативу цифровому банкінгу, почала випуск карт Revolut Visa своїм клієнтам по всій Європі.

Мобільний додаток Revolut пропонує споживачам широкий спектр послуг цифрового банкінгу, включаючи обмін валюти, складання бюджету та платежі між фізичними особами (P2P). Всі вони прив’язані до карти Visa. Розвиваючи успіх співробітництва в рамках діючої угоди в Європі, Visa допоможе Revolut запустити свої сервіси спочатку в Австралії, Бразилії, Канаді, Японії, Гонконгу, Росії, Сінгапурі і США, а потім в Україні, Аргентині, Чилі, Колумбії, Індії, Індонезії, Кореї, Малайзії, Мексиці, Новій Зеландії, Філіппінах, Саудівської Аравії, Південній Африці, Тайвані, Таїланді і В’єтнамі.

«Ми з радістю розширюємо співробітництво з Visa, світовим лідером в області цифрових платежів, що дозволяє втілити в життя наше спільне бачення простого, зручного та інноваційного процесу оплати, — сказав Микола Сторонський, засновник і виконавчий директор Revolut. — Нова глобальна угода з Visa підписується дуже вчасно, оскільки Revolut виходить на ринки ряду нових країн і територій з метою запропонувати ще більшому числу споживачів контроль, гнучкість і інноваційні функції, доступні нашим клієнтам в Європі вже багато років».

«Revolut з величезним успіхом надає споживачам в Європі унікальний і інноваційний користувальницький досвід. Ми раді розширенню наших відносин, оскільки бажання Revolut досягти зростання на глобальному ринку одночасно означає збільшення обороту в мережі Visa, — сказав Джек Форестелл, директор з продуктів Visa. — Те, що інструменти Visa приймають майже 54 мільйони торгових точок в більш ніж 200 країнах, означає, що ми володіємо необхідним масштабом, досвідом і знаннями для того, щоб допомогти таким фінтехам, як Revolut, реалізувати свої глобальні амбіції».

Чотири останні роки Revolut знаходиться в авангарді глобальних фінансових інновацій. Revolut і Visa, які прагнуть надати споживачам можливість легше і ефективніше управляти своїми коштами в цифровому просторі, пропонують:

  • Гнучкі, кастомізовані і ефективні банківські послуги: клієнти Revolut мають можливість отримувати миттєві повідомлення про витрати, розбивку витрат за місяць і бюджети за окремими категоріями. Можливість доповнити існуючу програму Revolut API-інтерфейсами Visa, включаючи Visa Token Service та Payments Attribute Account Inquiry, a також передплаченими і дебетовими картами Visa, гарантує безпеку і швидкість, на які споживачі очікують, використовуючи продукти Visa.
  • Зручний обмін валюти на вигідних умовах: Клієнти Revolut можуть оплачувати покупки в більш ніж 150 валютах, а також зберігати і обмінювати до 29 валют і криптовалюта, включаючи біткоїни, канадські долари, долари США, мексиканські песо, британські фунти стерлінгів і євро, прямо в додатку за міжбанківським курсом.
  • Платежі між фізичними особами: Одного натискання на кнопку досить для того, щоб миттєво безкоштовно відправити або запросити гроші, а також розділити рахунок в ресторані або барі з будь-яким клієнтом Revolut по всьому світу.

Глобальна угода між Visa і Revolut є ще одним кроком на шляху реалізації довгострокового курсу Visa на підтримку фінтехів і стратегічних бізнес-пріоритетів компанії, включаючи:

  • Visa Direct, платформу Visa, що дозволяє швидше здійснювати платежі між більш ніж мільярдом рахунків по всьому світу
  • Комплекс B2B -платіжних рішень Visa для малого і середнього бізнесу та глобальних компаній
  • Курс Visa на створення можливостей для використання електронних платежів для споживачів, які користуються банківськими послугами через соціальні програми
  •  

Напишіть коментар