Новини

Рейтинг найневдаліших девайсів 2017 року

Як стало відомо, співробітники інформаційного порталу Engadget склали рейтинг найбільш невдалих девайсів 2017 року.

Продукт стартапного проекту Juicero, який заснований в 2013 році і залучив 118 мільйонів доларів фінансування, – соковижималка – перше місце. Ідея полягала в тому, що сік витискався не з фруктів, а зі спеціальних готових сумішей. Ціна такого гаджета стартувала від 700 доларів, а ціна суміші – до 7 доларів. Причиною лідерської позиції соковижималки стала звістка, що сік з готової суміші швидше і якісніше вичавлювати руками. Журналісти Bloomberg зуміли показати процес вичавлювання руками всьому світу. Після цього, стартап припинив свою діяльність.

Друге місце – розумний годинник LG Watch Style. Візуально стильний дизайн і – неякісна батарея, яка не може тримати заряд навіть 24 години.


Апарат для продажу снеків Bodega – третє місце. Розробка американського стартапу. Як заявляють користувачі, нічого цікавого, той же варіант старої вейдінговой машини, але має додаток, тобто при введенні коду покупки, видає продукт. Як сказано в рейтингу видання: «а навіщо?».


Четверту позицію рейтингу займає кепка Atari Speakerhat. Даний продукт має вбудовані Bluetooth-динаміком і мікрофон, що дозволяє слухати музику, а також вести бесіду зі своїм головним убором. Правда, залишається те ж питання: «а навіщо?»

П’яте місце – виделка для рамена від Nissin. Цікаво знати, що рамен – японська страва (рисова локшина, бульйон, м’ясо, овочі). Традиційно при ласощах таким блюдом, гурман видає незвичайні звуки. Для того, щоб їх хоч якось приглушити і була ідея продукту даної виделки. Проблема в тому, що батарея дуже слабка в столовому приборі, а крім цього, сама виделка не є водонепроникною. За задумом виделка повинна відтворювати спеціальні звуки, щоб приглушити людське плямкання.


Читайте також: Цікаві інноваційні продукти 2017 на думку Time

 

  •  

Напишіть коментар