Новини

Регулятори звинувачують HSBC в порушенні санкцій проти Ірану і Сирії

Регулятори звинувачують HSBC в порушенні санкцій проти Ірану і СиріїВелика фінансова установа HSBC звинувачується контролюючими органами в порушенні санкцій проти Ірану і Сирії. Після проведення перевірки на підприємстві, з’ясувалося, що банк не контролював угоди своїх клієнтів, в результаті чого – один з них здійснював поставки кондитерських товарів до Сирії, а інший займався реалізацією предметів одягу в Іран.

Раніше банк вже мав проблеми з контролюючими органами, і змушений був заплатити американському уряду $ 1,9 млрд. за фінансові махінації.

У минулому році, джерела також повідомляли, що банк не приділяє достатньої уваги контролю угод, спрямованих на відмивання грошових коштів. За словами джерел, фінансова установа періодично  порушує законодавство і сприяє зловмисникам.

Відповідно до чинних норм законодавства США, банки зобов’язані знати ким є їхній клієнт, яка сфера його діяльності і наскільки законними є проведені операції.

Незалежний контролер Майкл Черкаски, який проводив перевірку на підприємстві, зазначив, що банк так і не використав можливість, яку йому надав уряд для того, щоб здійснювати свою діяльність прозоро і законно.

На сьогодні невідомо, які наслідки матимуть нові звинувачення для банку, однак критики говорять про те, що в гіршому випадку HSBC може втратити банківську ліцензію.

На даний момент представники банку не дають ніяких коментарів з цього приводу.

Джерело: rns.online

  •