Новини

Регіони-лідери аграрного інвестування

Як заявили представники Міністерства аграрної політики та продовольства, підбиваючи підсумки першого півріччя поточного року, в процесі реалізації зафіксовано 233 інвестиційних проекти, загальною інвествартістю – 36,7 мільярда гривень.

Якщо ж говорити про джерело капітальних інвестицій, то на першому місці зафіксовано використання капітальних інвестицій з власних коштів підприємств та організацій – 76% загальної суми інвестування.

Якщо ж говорити про регіональних лідерів агроінвестування за обсягом капіталовкладень, то такими заслужено стали Вінницька, Одеська, Сумська, Київська та Черкаська області.

Сумарна частка інвестування склала в період перших шести місяців року – 79% від загальної суми інвестпроектів в аграрному сегменті.

Якщо ж говорити про активність інвестдіяльності, то її зафіксували в таких областях: Херсонській, Запорізькій, Чернігівській, Полтавській, Кіровоградській областях. Суми освоєння капітальних інвестицій – 1 мільярд гривень.

Якщо ж говорити про кількість проектів, то лідерами стали: Полтавська область – 23 проекти, Черкаська –  23 проекти, Херсонська – 22 проекти, Вінницька – 20 проектів, Київська – 18 проектів, Кіровоградська – 18 проектів.

Основними напрямками інвестування зафіксували: будівництво, реконструкція, розвиток тваринництва і птахівництва, переробка сировини, проекти зі зрошення та меліорації і т. д.

Читайте також: Нацполіція розкрила маніпуляції на фондовому ринку

  •  

Напишіть коментар