Новини

Проти стартапного проекту Centra Tech Inc. подали позов на 30 мільйонів доларів

Як стало відомо, в зв’язку з порушенням закону США про цінні папери, який неодноразово ігнорувався під час проведення публічної процедури продажу токенів, проти представників стартапного проекту Centra Tech Inc. подали позов ошукані інвестори.

Основна претензія позову – незаконна організація ICO, незареєстрована пропозиція і продаж цінних паперів, надання недостовірної інформації, обман інвесторів, фейковий інформаційний портал, що рекламує нереальних учасників проекту, використання публічних людей в рекламі проекту, дезінформація про зв’язки компанії з Mastercard, Visa.

В результаті проведення ICO, шахраям вдалося зібрати 30 мільйонів доларів на розробку проекту дебетової картки, що призначалася для криптовалюта.

Відповідачами стали:

  • компанія Centra Tech Inc.
  • Раймонд Трапані,
  • Роберт Фаркас,
  • Сохраб Шарм,
  • Вільям Хагнер.

Правда, позовну заяву було подано на стартап, коли основні засновники вже покинули проект. Даний факт зафіксований і в блозі компанії, і виданням The New York Times, тобто в період здійснення процедури продажу Сохраб Шарм, Раймонд Трапані пішли з проекту після закінчення публічних продажів токенов. Таку ж інформацію про проект поширювало інформаційно-аналітичне видання The New York Times.

У свою чергу, представники стартапного проекту мають намір оскаржувати позовну заяву, мотивуючи, що публічний продаж токенів представляв собою незареєстрований продаж цінних паперів.

Для довідки. Для рекламної компанії стартапу Centra Tech Inc. до завершення ICO використовувалияс відомі люди Америки: боксер Флойд Мейвезер Молодший, музичний продюсер DJ Khaled.

Правда, реклама з Мейвезером була благополучно видалена з усіх акаутів в соціальних мережах.

Читайте також: Представники Литви готові інвестувати в сегмент «зеленого» бізнесу в Україні

  •  

Напишіть коментар