Про проект

LDaily – інформаційно-аналітичне бізнес-видання з актуальною інформацією для ділових людей, джерело ексклюзивного контенту про підприємництво і все, що з ним пов’язано, важливі події української та світової економіки, а також ресурс для коментарів та інтерв’ю з відомими бізнесменами і представниками влади, авторських спецпроектів та інших матеріалів, цікавих  сучасному бізнесменові.

LDaily – журнал бізнес-новин, над наповненням якого працює команда професійних редакторів, журналістів і контент-менеджерів. Тут Вас проінформують про цікаві програми і тематичні events, кейси та історії різних людей і компаній.

LDaily – єдине видання на українському медіа-ринку, концепція якого заснована на сегментованому підході до інформування представників бізнесу, і яке надає можливість комунікацій саме з Вашою цільовою аудиторією, що, відповідно, максимально підвищує шанси донести потрібну інформацію.

Наша мета – бути джерелом корисних знань і можливостей для бажаючих розвивати бізнес і крокувати в ногу з сучасним суспільством, а також переконати підприємців у тому, що бізнес-процеси в Україні можна формувати і розвивати так, як це відбувається у справжній  демократичній державі.

Наша місія:

  • надавати всебічну підтримку у розвитку малого, середнього і великого бізнесу в Україні та за кордоном;
  • популяризувати ідею розвитку підприємництва виключно у правовому полі;
  • інформаційно сприяти гендерній рівності у бізнесі будь-якого напряму та рівня.

У портфелі LDaily кілька проектів:

популярні онлайн-ресурси:

щоквартальне друковане видання з тиражем у 1 000 примірників:

  • LDaily

Профіль LDaily у: