Новини

Приватбанк: який чистий прибуток банку

Найбільший банк України “Приватбанк” поділився своїми радісними новинами. Чистий прибуток банку дійшов до семи мільярдів гривень за січень-жовтень поточного року.

За підсумками дев’яти місяців прибуток “Приватбанку” склав 5 млрд грн. Дані показники є максимальними в порівнянні з іншими банками. Чистий прибуток “Приватбанку”, вірніше його приріст, склав – 1,975 мільярдів гривень. Повідомляється, що це більше половини від прибутку всієї системи банків – 3,89 мільярдів гривень. Відзначається, що прибуток “Приватбанку” міг бути більшим. Показники не повністю виправдали очікування через події у вересні. Банку довелося покривати втрати з минулих періодів, майже 6 мільярдів грн.

Прибутковість найбільшого банку в Україні в жовтні виправдана відчутними процентними доходами – 2.54 мільярдів гривень. Все це на тлі маленьких процентних витрат – 1,17 мільярдів гривень. Нагадуємо, що чистий комісійний прибуток банку склав 1,65 мільярдів, резерви в жовтні були рівні – 195 мільйонів гривень. Адмінвитрати Привату – 1,1 мільярдів гривень.

Читайте також: Лондонський суд відмовився розглядати справу ПриватБанку проти Коломойського

  •  

Напишіть коментар