Новини

Претензії до ціноутворення, або Як НАБУ змову енергокомпаній розкривало

За підозрою керівництва і членів Нацкомісії що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг за неправильне економічно необґрунтоване формування ціни електроенергії (тобто завищення ціни) з другого по четвертий квартал 2017 року, що включає формулу «Ротердам +», детективи Національного антикорупційного бюро України відкрили кримінальну справу в Солом’янському райсуді міста Києва 10 липня 2017 року.

Інформація розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень України. У зв’язку з вищевказаним, в результаті таких дій компанії-оператори: «Центренерго», ДТЕК «Дніпроенерго», ДТЕК «Західенерго», ДТЕК «Східенерго» «Донбасенерго» незаконно «заробили» і звинувачувалися в змові.

Представники НАБУ подали клопотання про надання доступу до документів компаній в Солом’янський суд, але суд не задовольнив такий запит.

Рішення суду вже винесено і говорить, що заява НАБУ є необґрунтованою, суд відмовив у тимчасовому доступі до банківських документів енергокомпаній, мотивуючи своє рішення відсутністю доказової бази.

Нагадаємо, що «Роттердам +» – методика формування ціни на паливну складову (вугілля) при виробництві електроенергії тепловими електростанціями, затверджена НКРЕКП 3 березня 2016 і опублікована 23 березня 2016 роки (просте обчислення: вартість вугілля в порту Роттердам плюс вартість  доставки в країну).

Читайтие також: Старт роботи проекту, а чи буде фініш

  •  

Напишіть коментар