Новини

Представники Facebook, Twitter і Alphabet дадуть свідчення на слуханнях в Конгресі

Комітет з питань судочинства США проведе слухання у вівторок 17 липня, щоб отримати свідчення від представників Facebook Inc, Twitter Inc і підрозділу Alphabet Inc YouTube про те, чи фільтрують медіа-компанії контент за політичними критеріями і мотивами, сказав голова Комітету Палати представників Конгресу США .

Консервативні республіканці в Конгресі критикували дані компанії  за те, що, як вони стверджують, ті являються політично вмотивованими в практиці усунення деякого контенту. Інтернет-компанії відкинули дані звинувачення.

Голова Комітету з питань судочинства Палати представників Боб Гудлатт заявив в п’ятницю, що він був радий рішенню компаній відправити експертів «відповісти на питання про контент-зміст їх платформ і про те, як вони можуть стати найкращими охоронцями свободи слова в Сполучених Штатах і закордоном» .

Twitter відмовився від коментарів. Facebook в п’ятницю підтвердив, що вони братимуть участь, але відмовилися від подальших коментарів. Alphabet не відразу прокоментував дану інформацію.

У Комітеті у вівторок свідчити будуть голова Facebook з глобальної політики Моніка Бікерт, голова глобального управління з питань публічної політики та відносин з державними структурами YouTube Джуніпер Даунс і старший стратег Twitter Нік Піклс.

Читайте також: Thyssenkrupp призначили CFO Керхоффа тимчасовим генеральним директором

  •  

Напишіть коментар