Новини

Польська IT-компанія стане частиною української SoftServe

17 січня поточного року стало відомо про завершення процедури придбання однієї з найбільших у Східній Європі IT-компанією SoftServe активів польського розробника програмного забезпечення Coders Centre, як повідомляє інтернет видання Inventure.

Точна сума вищевказаної фінансової операції поки не афішується, однак експерти вважають, що вона становить від 1,5 до 3 млн. доларів США.

Технологічна компанія Coders Centre, центральний офіс якої знаходиться в місті Вроцлав, була заснована в 2014 році. Компанія спеціалізується на створенні інформаційних систем керування вмістом і електронних торгових платформ. Крім того, польська компанія володіє чотирма офісами розробки на території Польщі і клієнтськими офісами в Нью-Йорку, Лондоні, Ерлангені (ФРН) і Гетеборе (Швейцарія). Загальний штат Coders Centre складає 75 осіб.

Варто відзначити, що партнерами польської IT-компанії є Sitecore, Micrоsoft і Adobe. За період своєї діяльності Coders Centre стала розробником користувальницьких рішень для таких клієнтів як Oriflame Sweden, Saint-Gobain, General Electric Healthcare і NES Global.

Читайте також: WOG співпрацюватиме з «Укрзалізницею»?

  •  

Напишіть коментар