Поліграфкомбінат “Україна” та нове придбання у Голландії

Поліграфкомбінат “Україна” придбав у Голландії ще одну систему персоналізації паспорта. Ціна питання становила 1,7 мільйонів євро. Угода була укладена, ще на початку вересня з IAI industrial systems B документі про закупівлю обладнання та послуг, якщо на перевести на гривні, компанія надала за цю домовленість – 55 мільйонів гривень. Про нове придбання ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» повідомила система “Прозорро”, на своєму офіційному сайті. В березні, наступного року, буде сконструйована автоматична система з персоналізації бланків паспортів “BооkMaster Оne”. Вони поставлять, змонтують та поставлять технічну підтримку.

Голландська компанія займається створенням лазерних та оптичних систем для того, щоб персоналізувати захист паспортів і карток, для контролю безпеки банкнот, а також важливих документів.

Відомо, що в липні минулого року, ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» замовив у виробника з Голландії автоматичну систему для персоналізації паспортів за ціною – 1,70 мільйонів євро.

Читайте також: Власник салонів “Toyota” повідомив про їхнє рейдерське захоплення

  •  

Напишіть коментар