Новини

Platinum Bank повідомив про спробу інформаційної атаки

Представники Platinum Bank повідомили про спробу дискредитації ділової репутації банку. Про це сказано в заяві на офіційній сторінці української фінустанови, в якій прес-служба компанії спростовує інформацію щодо неплатоспроможності кредитора і його скорій ліквідації. Згідно з текстом: “Розповсюджувана інформація не відповідає дійсності, не має конкретного першоджерела, а метою її поширення є паніка серед клієнтів Platinum Bank. Це стандартний прийом чорного піару, коли використовуючи хвилю несприятливих подій на фінансовому ринку країни, застосовують цю технологію, щоб дестабілізувати роботу банку . “

Не є новиною, що напередодні відбулася націоналізація “ПриватБанку”. Це стало темою номер один для більшості вітчизняних і навіть європейських ЗМІ. Незабаром після цієї події, 20 грудня, засоби масової інформації заговорили про ліквідацію вже іншого банку, який також є одним з найбільших у країні.

Відповідно до першоджерела, в якості якого виступає прес-служба української фінустанови, програма докапіталізації Platinum Bank розроблена і вона триватиме до 1 січня 2019-го року. На даний момент власний капітал банку перевищує показник у 203 мільйони гривень, що дозволяє говорити про його платоспроможності. У компанії також звернулися до журналістів з проханням не використовувати у своїй роботі неперевірену інформацію.

Нагадаємо, що в теперішній період Platinum Bank є найбільшим роздрібним банком в Україні. Фінустанова займає провідні позиції в області споживчого кредитування. У числі основних акціонерів кредитора – приватний інвестфонд Horizon Capita, співзасновником якого є Наталія Яресько, і шведська фінансова компанія East Capital.

Читайте також: “Приват” – більше не приват

  •  

Напишіть коментар